Lokalizacja

Wiślane Tarasy 2.0 zlokalizowane są przy ul. Grzegórzeckiej/Podgórskiej, tuż przy Bulwarach Wiślanych, w bezpośrednim sąsiedztwie ukończonego osiedla Wiślane Tarasy.

 

Okolica

WYGODNA KOMUNIKACJA

Łatwy dostęp do wielu udogodnień kulturalno-rozrywkowych, środków komunikacji miejskiej oraz terenów zielonych wyróżniają Wiślane Tarasy 2.0 spośród innych inwestycji mieszkaniowych w Krakowie. Lokalizacja w centrum miasta, bliskość Rynku Głównego, Starego Kazimierza oraz świetne połączenie z największym regionalnym lotniskiem w Polsce czynią tę inwestycję jedyną w swoim rodzaju.

 

 

Otoczenie

Wawel

Stare Miasto

Teatr Muzyczny "Variete"

Galeria Kazimierz

Plaża

Bulwary Wiślane

Ścieżki rowerowe

Tramwaj wodny

Tramwaje i autobusy

zdjęcia lotnicze

Miejsce z historią w tle

Wiślane Tarasy 2.0 mieszczą się na terenie dawnych Zakładów Budowy Maszyn i Aparatury im. Ludwika Zieleniewskiego, które są jedną z najstarszych firm branży budowy maszyn w Polsce. Założone przed 200 laty przez Antoniego Zieleniewskiego, nieprzerwanie produkują szeroki asortyment części, urządzeń i maszyn. W 2008 roku fabryka została przeniesiona do Niepołomic.”Zieleniewski” to nazwa legenda, od stuleci zawsze żywy symbol możliwości i ambicji polskiego przemysłu maszynowego. Zmieniając przeznaczenie tego terenu, chcemy uszanować to wyjątkowe miejsce z ponad 200-letnią tradycją, stąd idea stworzenia na terenie inwestycji wystawy z galerią zdjęć upamiętniającą historię dawnych Zakładów Zieleniewskiego.

 

Biuro sprzedaży "Wiślane Tarasy 2.0"

ul. Grzegórzecka 67F, 31-559 Kraków

Obserwuj nas:

Telefon

+48123535311