O inwestorze

INTER-BUD Developer – jakość i doświadczenie

Grupa INTER-BUD jest prywatną grupą inwestycyjną i wykonawczą, istniejącą na krakowskim rynku już od ponad trzydziestu lat. Obecnie skupia kilkanaście spółek specjalizujących się w poszczególnych sektorach branży budowlanej i inwestycyjnej.

Mocnym filarem Grupy jest działalność deweloperska spółki INTER-BUD Developer – jest jednym z liderów rynku deweloperskiego w Krakowie. Wybudowaliśmy i pzekazaliśmy prawie 6 tysięcy mieszkań i domów, 15 dużych osiedli mieszkaniowych i 4 osiedla domów jednorodzinnych. Jesteśmy wiodącym i wielokrotnie nagradzanym deweloperem na krakowskim rynku mieszkaniowym, a obecnie również inwestorem i deweloperem w sektorze nieruchomości komercyjnych. Dynamiczny rozwój tego obszaru działalności stanowi konsekwencję świadomych i długoterminowych działań w zakresie planowania i przygotowania inwestycji, prowadzonych w oparciu o własne biuro projektowe, zaplecze techniczne i wykonawcze.

Fabryczna CityWiślane Tarasy 2.0 czy Grzegórzki Park to flagowe inwestycje działalności deweloperskiej, które są najlepszym przykładem tego, jak można zrewitalizować poprzemysłowe tereny w centrum Krakowa i podnieść jakość nowej zabudowy mieszkaniowej i biurowej powstającej w mieście.

Tworzymy miejsca przyjazne mieszkańcom i samowystarczalne pod wieloma względami. Zastosowane w nich zostają unikatowe rozwiązania ekologiczne i urbanistyczne. Osiedla mieszkaniowe doskonale wkomponowują się w kontekst dzielnicy oraz całego miasta. Projekty zachwycają przyszłych mieszkańców nie tylko wyjątkowym designem i nowoczesną formą architektoniczną, ale również zastosowaniem licznych udogodnień zwiększających komfort użytkowania.

Grupa INTER-BUD zawdzięcza sukces własnej, ugruntowanej na rynku marce kojarzącej się z nowymi inwestycjami zaspokajającymi potrzeby i aspiracje klientów. Jednocześnie przykłada duże znaczenie do lokalizacji swoich inwestycji, które zawsze mają charakter wyjątkowy i prestiżowy oraz, co ważne, przyczynia się w znacznym stopniu do zrewitalizowania dużych obszarów poprzemysłowych Krakowa.

Zostaliśmy siedmiokrotnie uhonorowani statuetkami Złotego Sokoła i tytułem Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku, a w 2022 roku dodatkowo otrzymaliśmy Specjalną Nagrodę Jubileuszową za całokształt działalności z okazji X edycji tego prestiżowego konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań w Krakowie.

Czym się zajmujemy?

Nasza działalność jako dewelopera budowlanego w zakresie inwestycji mieszkaniowych obejmuje: zakupy gruntów, projektowanie budynków w oparciu o własne biuro projektowe, realizację inwestycji budowlanych, sprzedaż lub wynajem budynków, administrację i zarządzanie nieruchomościami.

To, co cechuje nasze działania, to terminowe realizowanie inwestycji, stała i doświadczona kadra pracowników, zarówno biurowo-administracyjnych, jak i budowlanych, współpraca z najlepszymi biurami architektonicznymi oraz własny dział sprzedaży i obsługi klienta.

W naszej pracy dewelopera i w trakcie realizacji każdej inwestycji kierujemy się też ścisłą dokładnie przestrzeganą polityką jakości. Aby realizować tę strategię, prowadzimy analizy zadowolenia klienta, weryfikujemy wykonawców usług budowlanych, organizujemy szkolenia pracowników i – co istotne – jesteśmy elastyczni i na życzenie klienta realizujemy zmiany lokatorskie w wybranych mieszkaniach.

INTER-BUD Developer jest częścią Grupy INTER-BUD, która posiada szereg innych specjalizacji takich, jak:

  • generalne wykonawstwo inwestycji,
  • wykonawstwo usług remontowo-budowlanych i instalacyjnych,
  • wykonawstwo robót drogowych i ziemnych,
  • wykonawstwo i montaż systemów elewacyjnych,
  • wykonawstwo i montaż stolarki PCV,
  • projektowanie i wykonawstwo techniki basenowej.

 

Nagrody i wyróżnienia

Na przestrzeni 35lat działalności deweloperskiej firma INTER-BUD Developer otrzymała wiele nagród i wyróżnień. Z przyjemnością prezentujemy najważniejsze z nich:

 

2004 r. – Nagroda Specjalna Złotego Sokoła 2004 przyznana w konkursie o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku 2004 organizowanym co 2 lata przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań.

2006 r. – Nagroda Specjalna Złotego Sokoła  2006 przyznana w konkursie o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku 2006, organizowanym co 2 lata przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań.

2007 r. – Tytuł „Firmy Przyjaznej Maluchom”, przyznany w drugiej edycji akcji Gazety Wyborczej „Kraków Przyjazny Maluchom”

2008 r. – Nagroda Specjalna Złotego Sokoła 2008 przyznana w konkursie o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku 2008 organizowanym co 2 lata przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań.

2009 r. – Budowa Roku 2009 dla inwestycji Wiślane Tarasy organizowanej przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa

2010 r. Nagroda Specjalna Złotego Sokoła 2010 przyznana w konkursie o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku 2010 organizowanym co 2 lata przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań.

2011 r. – II miejsce w rankingu Mieszkaniowej Marki Roku, najbardziej rozpoznawalnej marki na polskim rynku nieruchomości.

2012 r. – główna nagroda artURBANICA, w konkursie organizowanym przez ZIKiTdla Wiślanych Tarasów za interesującą kompozycję urbanistyczną – sekwencję otwartych wnętrz poszczególnych kwartałów zabudowy zgrupowanych wzdłuż ogólnodostępnego ciągu pieszo-rowerowego łączącego Bulwary Wiślane od strony ul. Podgórskiej z rejonem Ronda Kotlarskiego, wysoki standard elementów małej architektury oraz wysoką jakość kompozycji zieleni.

2014 r. – Nagroda Specjalna Złotego Sokoła 2014 przyznana w konkursie o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku organizowanym co 2 lata przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań.

2016 r. – II miejsce dla inwestycji Grzegórzki Park w plebiscycie „Inwestycja przyjazna mieszkańcom” organizowanym przez Krakowski Rynek Nieruchomości

2018 r. – Nagroda Specjalna Złotego Sokoła 2018 przyznana w konkursie o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku 2018, organizowanym co 2 lata przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań.

2019 r. – Nominacja do ogólnopolskiego konkursu „Inwestycja Dekady”, organizowanym przez portal RynekPierwotny.pl

2020 r. I miejsce dla inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 w plebiscycie „Inwestcja Przyjazna Mieszkańcom”, organizowanym przez Krakowski Rynek Nieruchomości

2020 r. – Nagroda Specjalna Złotego Sokoła 2020 przyznana w konkursie o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku 2020, organizowanym co 2 lata przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań.

2022 r. –  nominacja do tytułu Symbol Nowoczesnego Mieszkania 2022 

2022 r. – tytuł Dewelopera Roku 2021 – tytuł przyznany przez Gazetę Finansową i Home&Market

2022 r. – Nagroda Jubileuszowa przyznana z okazji XX-lecia organizacji konkursu o tytuł Krakowskiego Dewelopera Roku i nagrodę Złotego Sokoła oraz X edycji konkursu

2022 r. – Spółka INTER-BUD Developer została Laureatem Diamentów Forbesa

2023 r. – Spółka INTER-BUD Developer została Laureatem Diamentów Forbesa

2024 r. – Spółka INTER-BUD Developer została Laureatem Diamentów Forbesa

2023 r. –  Wyróżnienie Dewelopera Roku w raporcie Gazety Finansowej i Home&Market,  w którym znajdują sie firmy, ktore cechuje świetna pozycja i opinia na rynku oraz najwyższy poziom świadczonych usług, podejście proekologiczne w rozwiązaniach jakie proponują swoim klientom.

Nagrody za stoisko targowe:

2008 r. – II miejsce w Plebiscycie Wystawców Perfect Stand w kategorii Najatrakcyjniejsze stoisko targowe organizowane przez tabelaofert.pl

2015 r. – I miejsce dla Najlepszego Wystawcyoraz nagroda za najlepsze stoisko i obsługę targową – Targi Mieszkań i Domów 19-20 września 2015 organizowanym przez Nowy Adres S.A.

2016 r. – II nagroda za najlepsze stoisko i obsługę targowąw kategorii Najlepszy Wystawca w konkursie organizowanym przez Nowy Adres S.A.

2020 r. – II nagroda za najlepsze stoisko i obsługę targową w konkursie organizowanym przez Nowy Adres S.A.

2022 r. – Nagroda Acantus Aureus za uczestnistwo w targach ze stoiskiem najbardziej sprzyjającym  realizacji nowoczesnego  expo marketingu na Targach Mieszkań i Domów 2022 w Krakowie

Biuro sprzedaży "Wiślane Tarasy 2.0"

ul. Grzegórzecka 67F, 31-559 Kraków

Obserwuj nas:

Telefon

+48123535311