Usługi na miejscu

Wiślane Tarasy 2.0 to pierwsze takie osiedle w Krakowie pełne światowej klasy udogodnień, tzw. „special facilities”, które w maksymalny sposób zapewnią jej mieszkańcom wysoki komfort życia i wygodę. Wartością dodaną dla inwestycji jest również szeroki wachlarz usług dostępnych w obrębie istniejącej części osiedla Wiślane Tarasy 2.0, m.in.:

Gabinety medyczne

Gabinety kosmetyczne i SPA

Salon fryzjerski

Szkoła nauki gry na skrzypcach

Bankomat

Sklep spożywczy

Sklep spożywczy PREMIUM

Żłobek

Dodatkowo, w planowanej części komercyjnej na Wiślanych Tarasach 2.0 będą znajdować się:

Restauracje

Kawiarnia

Apteka

Kwiaciarnia

Drogeria

Przedszkole

Biuro sprzedaży "Wiślane Tarasy 2.0"

ul. Grzegórzecka 67F, 31-559 Kraków

Obserwuj nas:

Telefon

+48123535311
Prezentowane wizualizacje i rzuty służą wyłącznie do celów prezentacyjnych i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego, nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy. Podczas realizacji niektóre szczegóły mogą zostać zmodyfikowane.
Przedstawione usługi/funkcje części komercyjnej lub powierzchni niemieszkalnych osiedla Wiślane Tarasy 2.0 mają charakter przykładowy, planowany i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Przedmiotowe usługi/funkcje mogą ulec zmianie, stosownie do przebiegu procesu organizacji lub sprzedaży inwestycji oraz dyspozycji właścicieli/operatorów poszczególnych lokali komercyjnych/powierzchni niemieszkalnych, które zrealizowane zostaną w ramach wyżej wymienionej inwestycji.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Cookies policy and privacy policy

Copyright 2018 INTER-BUD Developer