Wiślane Tarasy 2.0 to nie mieszkania. To ludzie!

Samowystarczalne osiedle łączące ekologię i design – Wiślane Tarasy 2.0 – ma już swoje biuro sprzedaży. Odwiedzający biuro krakowianie entuzjastycznie podchodzą do inwestycji, na którą miasto zasługuje od dawna. To światowa architektura – mówią zgodnie, podkreślając, że w takie mieszkania warto zainwestować.

Otwarcie biura sprzedaży w Wiślanych Tarasach 2.0 odbyło się w poniedziałek 15 stycznia przy ulicy Grzegórzeckiej 67 F. Codziennie, aż do piątku, na odwiedzających czekała kawa, słodki poczęstunek oraz niespodzianka. Każdy, kto zdecydował się w tych dniach na zakup mieszkania, otrzymał kartę podarunkową na zakupy w sklepie Max-Fliz. Klienci mogli więc od razu zadbać o wyposażenie nowych czterech kątów.

 

Co przyciąga mieszkańców do Wiślanych Tarasów 2.0?

Mieszkańcy Krakowa oraz przyjezdni odwiedzający biuro sprzedaży przy Grzegórzeckiej nie kryli swojego zainteresowania inwestycją oraz sporych nadziei, jakie z nią wiążą. Część z nich pojawiła się tam z myślą o nowym mieszkaniu, część chciała po prostu dowiedzieć się jak najwięcej o innowacyjnym osiedlu. Wiślane Tarasy 2.0 reprezentują nowoczesne podejście do potrzeb mieszkańców, a stosowane w nich rozwiązania nawiązują do tych wykorzystywanych za granicą.

Łatwo zauważyć, że w Krakowie pojawia się coraz więcej nowoczesnych inwestycji. Zaczyna się kłaść nacisk na ekologię i dostrzegać prawdziwe potrzeby mieszkańców marzących o miejscu przyjaznym do życia. Wiślane Tarasy 2.0 to w tej kwestii milowy krok naprzód, godny europejskich smart cities.

Osiedle powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie cieszących się ogromną popularnością Wiślanych Tarasów. Zaoferuje mieszkańcom zielone strefy wypoczynku z ogrodami wertykalnymi i nowoczesnymi fontannami. Dzięki zastosowaniu haloterapii będą one miały charakter prozdrowotny. Architektura budynków charakteryzuje się kaskadowymi tarasami widokowymi, przeszklonymi przestrzeniami, ogrodami zimowymi i penthouse’ami z widokiem na panoramę Krakowa.

 

Wiślane Tarasy to nie mieszkania. To ludzie.

Wiślane Tarasy 2.0 zaprojektowane są tak, żeby osiedle wpisywało się w krajobraz tej części miasta. Ogromną zaletą jest również to, że osiedle będzie w pełni samowystarczalne. Częściowo już jest. Funkcjonujące po sąsiedzku osiedle Wiślane Tarasy posiada cały wachlarz usług, począwszy od gabinetów medycznych, skończywszy na salonach piękności. Inwestycje będą docelowo połączone, co dodatkowo spotęguje atrakcyjność tej lokalizacji. Na nowo powstającym osiedlu planowany jest kompleks rekreacyjno-sportowy z basenem, siłownią i strefą wellness, a także część komercyjna z różnymi sklepami, drogerią, restauracją, kawiarnią oraz apteką. Wiślane Tarasy 2.0 wraz z sąsiadującym kompleksem o tej samej nazwie stworzą swego rodzaju miasto w pigułce, gdzie wzajemnie uzupełniać się będą różne usługi i udogodnienia, co zdecydowanie stanowić będzie o wyjątkowości całego przedsięwzięcia.

Światowej klasy rozwiązania wykorzystane na osiedlu mają przede wszystkim służyć komfortowi mieszkańców – zapewniać zarówno wygodę, jak i cieszyć oko estetyką. Wiele osób do nowo otwartego biura sprzedaży Wiślanych Tarasów 2.0 przyciągnęły takie planowane na osiedlu udogodnienia, jak salka przeznaczona na imprezy okolicznościowe, klub dla dzieci, usługa konsjerża czy piwniczka na wino.

Wielu zainteresowanych kupnem mieszkania w Wiślanych Tarasach 2.0 przyznaje, że marzy im się życie w zgranej i dobrze funkcjonującej społeczności. Niektórzy z nich znają osoby mieszkające w Wiślanych Tarasach i słyszeli od nich wiele dobrego. Społeczność Wiślanych Tarasów tworzą w sporej części ludzie, którzy regularnie widują się ze sobą i wspólnie spędzają czas. Wielu zainteresowanych mieszkaniami w drugim etapie przyciąga tam obecność rodziny i przyjaciół. Są też tacy, którzy kupują lokale z myślą o dzieciach, a także klienci, dla których mieszkanie w sprawdzonej inwestycji jest dobrą lokatą kapitału.

W nowo otwartym biurze sprzedaży Wiślanych Tarasów 2.0 niektórzy dokonali już formalności związanych z zakupem swojego mieszkania, inni na razie zapoznali się z inwestycją. Większość zgodnie twierdzi, że w Krakowie próżno szukać lepszej oferty mieszkaniowej. Potencjalni klienci przyznają, że nieruchomości zawsze są w cenie, a Wiślane Tarasy 2.0 to ucieleśnienie przyszłości w tej branży.